• Ocena: 1

    SYNBIOTI Baby - 10 sasz.

    Kup teraz 15.90 zł

    SYNBIOTI Baby jest suplementem diety przeznaczonym dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. W organizmie człowieka bytuje wiele drobnoustrojów. Wśród nich znajdziemy bakterie kwasu mlekowego, zasiedlające przewód pokarmowy. Po co bakterie w naszych jelitach? Otóż bakterie i ludzie wytworzyli tandem obopólnych korzyści.

    • Dostępność: dostępny
    • Rodzaje i koszty dostawy


SYNBIOTI Baby jest suplementem diety przeznaczonym dla dzieci powyżej pierwszego roku życia. W organizmie człowieka bytuje wiele drobnoustrojów. Wśród nich znajdziemy bakterie kwasu mlekowego, zasiedlające przewód pokarmowy. Po co bakterie w naszych jelitach? Otóż bakterie i ludzie wytworzyli tandem obopólnych korzyści.


Bakterie  czerpią energię do życia z przyjmowanych przez nas (najczęściej jednak nietrawionych) pokarmów, pomagają w trawieniu niektórych nieprzyswajalnych dla człowieka związków.

 

Zawarte w suplemencie diety składniki wspomogą mikroflorę zdrowego człowieka i odpowiadają m.in. za:

- udział w prawidłowym funkcjonowaniu jelit poprzez uzupełnienie mikroflory bakteryjnej

- zapobieganie zasiedlania przewodu pokarmowego przez bakterie chorobotwórcze

- udział w trawieniu – pomaga rozkładać związki nieprzyswajalne dla człowieka

 

SYNBIOTI Baby w swoim składzie zawiera mieszankę wyselekcjonowanych, liofilizowanych, żywych szczepów bakterii kwasu mlekowego, fruktooligosacharydy oraz witaminę C.

 

Zawarte w produkcie bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus oraz Bifidobacterium bifidum są naturalnym składnikiem flory bakteryjnej przewodu pokarmowego zdrowych ludzi.  

 

Dodatkowo mieszanka bakterii kwasu mlekowego została wzbogacona o bakterie nie wchodzące w skład flory bakteryjnej człowieka - Streptococcus thermophilus posiadające zdolności rozkładania laktozy. Laktoza u osób z niedostateczną aktywnością enzymu laktazy może być przyczyną dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

 

Witamina C zawarta w przedmiotowym produkcie korzystnie wpływa na wspieranie naturalnej odporności organizmu.

 

Fruktooligosacharydy naturalnie występują w tkankach roślinnych, są składnikiem błonnika pokarmowego, nie są trawione ani wchłaniane w przewodzie pokarmowym, ulegają fermentacji bakteryjnej w jelicie grubym. 

 

Składniki

1 saszetka – 3,0 g

2 saszetki – 6,0 g

Witamina C (mg)

13

26

4 szczepy bakterii**:

Lactobacillus casei 40%

Lactobacillus rhamnosus 30%

Bifidobacterium bifidum 15%

Streptococcus thermophiles 15%

4 mld* jtk

 

 

8 mld* jtk

*wartość w czasie wytwarzania

** bakterie pochodzące z mleka

jtk – jednostki tworzące kolonie

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia spożycie: 1 saszetka 2 razy dziennie po posiłkach.

 

Sposób przygotowania i sposób użycia: Zawartość saszetki można spożywać bezpośrednio lub wsypać do niewielkiej ilości letniego płynu (przegotowanej wody, mleka), a następnie podać do wypicia (bezpośrednio po przygotowaniu). W przypadku stosowania antybiotykoterapii SYNBIOTI Baby należy spożyć, co najmniej 2 godziny po zażyciu antybiotyku.

 

UWAGA: Zbrylenie zawartości saszetki nie ma wpływu na prawidłowe stosowanie oraz jakość produktu. Po otwarciu saszetki należy jej zawartość wsypać do niewielkiej ilości letniego płynu (przegotowanej wody, mleka) i przed podaniem intensywnie zamieszać.

Składniki: fruktooligosacharydy; sacharoza; mieszanka liofilizatu 4 szczepów bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus; kwas L-askorbinowy (witamina C); stabilizatory: inozytol, askorbinian sodu; aromaty: aromat truskawkowy, aromat cytrynowy.

 

Ostrzeżenie: Zawiera cukier. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia.

 

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze do 25°C. Rekomenduje się przechowywanie w temperaturze od +2°C do +8°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

Zawartość opakowania: 10 Saszetek. 

 

Producent: BIOCORPO Sp. z o.o.  ul. Bytomska 11, 01-612

Wyłączny dystrybutor: WEGAFARM Sp. z o.o. ul. Nowy Świat 8, 72-300 Gryfice

1.0

Ocena produktu

na podstawie 1 opinii
100%

100% Klientów poleca ten produkt

Kinga
2016-12-08
1
Opinia: Osobiście polecam ten produkt ale niestety nie jestem zadowolona z dostawy produkt skawalony nie nadaje się do jedzenia
Użytkownik poleca
ten produkt
Zamknij Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.