• AKTIVON SPORT L-carnitine Extreme Shot

    Kup teraz 3.99 zł

    Termin ważności: 04.04.2018. Aktivionsport L-Carnitine Extreme Shot został opracowany z myślą o osobach aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportu, zarówno rekreacyjnie jak i wyczynowo.

    • Dostępność: dostępny
    • Rodzaje i koszty dostawy


Termin ważności: 04.04.2018. Aktivionsport L-Carnitine Extreme Shot został opracowany z myślą o osobach aktywnie uprawiających różne dyscypliny sportu, zarówno rekreacyjnie jak i wyczynowo.


Aktivion Sport L-Carnitine Extreme Shot w swoim składzie zawiera L-karnitynę, która stanowi organiczny związek chemiczny o budowie betainowej.  W organizmach jest syntetyzowany w wątrobie, nerkach i mózgu. Dość obficie występuje też w mięśniach.

Efektywne zarządzanie przebiegiem wewnątrzkomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych gwarantuje, iż nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, na nowo zwiększając objętość tkanki tłuszczowej. L-karnityna zabezpiecza również prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego.

 

L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, które odbywa się w komórkowych centrach energetycznych – mitochondriach. Proces ten dostarcza ogromnych ilości energii, przez co znacznie podnosi zdolności wysiłkowe organizmu.

 

Składniki Jedna porcja (60 ml)
L-karnityna 3 g

 

Zalecane spożycie: 1 porcja – tj. 1 butelka (60 ml) przy wysiłku fizycznym, w zależności od indywidualnych potrzeb.
Sugeruje się stosowanie przed treningiem. Nie należy przekraczać 1 porcji (60 ml) w porcji dziennej.

 

Wyprodukowano dla: WEGAFARM  Sp. z o.o. ul. Zofii Nałkowskiej 6/U6, 70-785 Szczecin

ProducentBioCorpo Sp. z o.o.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.Zamknij